Yhteystiedot

Vepe Oy Peltonen
Liekonkuja 6
PL 69, 04301 TUUSULA
Y-tunnus 1899393-6

Vaihde (+358) 9 2747 220
info@vepe.fi                                             

Henkilökunnan sähköpostiosoitteet:
etunimi.sukunimi@vepe.fi

Aukioloajat:
ma-pe: 8:00-16:00 (lähettämö 7:00-15:30)
 

Toimitusjohtaja
Antti Terkomaa
Matkapuhelin +358 40 733 7373
antti.terkomaa@vepe.fi

Myynti ja markkinointi
Matti Karmala
Matkapuhelin +358 44 542 0372
matti.karmala@vepe.fi

Myynti

Rakennustuotteet
Kaj Peltonen
Matkapuhelin +358 400 438 346
kaj.peltonen@vepe.fi

Pekka Tuominen
Matkapuhelin +358 40 831 6543
pekka.tuominen@vepe.fi

JÄLLEENMYYNTI

Sport
Pekka Harvala
Matkapuhelin +358 400 300 616
Suora +358 9 2747 2235
pekka.harvala@vepe.fi

Aluesuojaaminen
Marko Silvennoinen
Matkapuhelin +358 40 158 9626
marko.silvennoinen@vepe.fi

Teräsaltaat / Export
Sirpa Björkqvist
Matkapuhelin +358 40 535 4722
sirpa.bjorkqvist@vepe.fi

Talousjohtaja
Raija Karmala
Matkapuhelin +358 40 738 2637
raija.karmala@vepe.fi

Suunnittelu ja tuotanto
Jukka Perttilä
Matkapuhelin +358 40 520 0678
jukka.perttila@vepe.fi

Logistiikka
Kalle Leskinen
Matkapuhelin +358 400 380 889

Kari Kyllönen
Matkapuhelin +358 40 828 6990
 

 

 

 

 

 

 

 

 

Laskutus

Verkkolaskutusosoitteemme
Yritys: Vepe Oy Peltonen
Y-tunnus: 1899393-6
Verkkolaskutusosoite: 003718993936

Välittäjä: Maventa
Välitystunnus: 003721291126
(mikäli lähetätte pankkiverkosta, välittäjäksi DABAFIHH)

Mikäli ette pysty lähettämään verkkolaskuja, vastaanotamme
paperiset laskut osoitteeseen: PL 69, 04301, 04301 Tuusula

Voitte myös lähettää PDF -muotoiset laskut sähköpostitse
osoitteeseen info@vepe.fi

 



Yhteydenottolomake